Тотенхем затрпао Челзијеву мрежу, Сити се изједначио с лидером

Фудбалери Челзија поражени су од екипе Тотенхема резултатом 5:3 у посљедњој утакмици 20. кола енглеске Премијер лиге. "Плавци" су повели голом Коште у 18. минуту меча, да би Харије Кејн донио изједначење домаћину. Тотенхем је до полувремена постигао још два гола за 3:1. "Пјевци" су наставили у истом ритму и у наставку повели са 4:1, […]

четвртак, јануар 1, 2015 / 21:35

Фудбалери Челзија поражени су од екипе Тотенхема резултатом 5:3 у посљедњој утакмици 20. кола енглеске Премијер лиге.

"Плавци" су повели голом Коште у 18. минуту меча, да би Харије Кејн донио изједначење домаћину. Тотенхем је до полувремена постигао још два гола за 3:1. "Пјевци" су наставили у истом ритму и у наставку повели са 4:1, да би Хазард смањио предност домаћих. До краја меча виђен је још по један гол на обје стране за коначних 5:3.

Овом побједом, Тотенхем се попео на пето мјесто са 34 бода, прескочивши највећег ривала Арсенал.

С друге стране, лидер Премијер лиге Челзи, остао је на 46 бодова, а њихов кикс најбоље је искоритио Манчестер сити који се побједом над Сандерлендом резултатом 3:2, бодовно изједначио са "плавцима".