Милан покраден, или Јуве срећан?

Нема краја скандалима од којих Јувентус има користи. Десет минута послије гола Ноћерина и вођства Милана од 1:0, судије "игнорисале" гол Сулија Мунтарија, иако је Буфон лопту успио да укроти тек далеко иза гол линије.

Нова афера у Калчу

Седамнаест људи, укључујући бившег капитена "Аталанте" и италијанског играча средине терена Кристијана Донија, ухапшено је данас у вези са намјештањем утакмица и скандалом око клађења.

Калчо: Данас само два гола

Пет мечева италијанске Серије А завршено је данас без погодака, а голови су виђени само у Новари, гдје је Болоња дошла до прве првенствене побједе ове сезоне.