Најбољи у Србији: Ана, Новак, ККП

На СПОРТО Конференцији у Порторожу Ана Ивановић и Новак Ђоковић добили су признања за најбоље спортисте, док је КК Партизан најбољи клуб у Србији за 2014.

Фед куп: Србија води 2:1 против Њемачке

Женска тениска репрезентација Србије повела је у Штутгарту против Немачке са 2:1, у плеј-офу за опстанак у Свјетској групи Фед купа, пошто је Ана Ивановић победила Анџелику Кербер са 2:0 у сетовима (7:5, 7:5).

Ана Ивановић изгубила од Агњешке Радванске

Српска тенисерка Ана Ивановић није успjела да се пласира у четвртфинале Отвореног првенства Аустралије, пошто је у недељу изгубила од Агњешке Радванске из Пољске са 2:0 у сетовима (6:2, 6:4).

Српске тенисерке у финалу ФЕД купа!

Џеј Џеј побједом над Кузњецовом обезбједила Србији пласман у финале Свјетске групе Фед купа. Српске дјевојке играће први пут у историји за трофеј са Чешком.

Ана у полуфиналу Индијан Велса

Српска тенисерка Ана Ивановић пласирала се у полуфинале турнира у Индијан Велсу, пошто је савладала Францускињу Марион Бартоли са 2:0 у сетовима (6:3, 6:4).

Ана у трећем колу Индијан Велса

Српска тенисерка Ана Ивановић пласирала се у треће коло турнира у Индијан Велсу пошто је вечерас после нешто више од једног сата игре побиједила Јохану Ларсон из Шведске са 6:1, 6:2.

Ана: На Олимпијади играм са Зимоњићем

Српска тенисерке Ана Ивановић у разговору за Политику најавила је да ће на Олимпијским игрма у Лондону осим у појединачном, играти и у мјешовитој конкуренцији.

Срећан рођендан Ана, титула је твоја!

Српска тенисерка Ана Ивановић освојила је 11. титулу у каријери пошто је у финалу WТА турнира на Балију, савладала Анабел Медину Гаригес из Шпаније са 6-3, 6-0.