Судија избацио Војводину

Фудбалери Војводине нису успјели да се пласирају у последње, 4. коло квалификација за Лигу Европе. Новосађани су након побједе од 2:1 у првом мечу изгубили у Бечу од Рапида са 2:0 головима у надокнади времена. Одлучујући тренутак догодио се у 90. минуту када је главни судија Роберт Малек из Пољске досудио непостојећи пенал након дуела […]

четвртак, август 9, 2012 / 23:58

Фудбалери Војводине нису успјели да се пласирају у последње, 4. коло квалификација за Лигу Европе.

Новосађани су након побједе од 2:1 у првом мечу изгубили у Бечу од Рапида са 2:0 головима у надокнади времена.

Одлучујући тренутак догодио се у 90. минуту када је главни судија Роберт Малек из Пољске досудио непостојећи пенал након дуела Трајковића и Бојда. Сигуран извођач био је Алар, а коначан резултат поставио је Бојд у 98. минуту.

Војводина је била у најмању руку равноправан ривал Рапиду током 90 минута реванша, али то јој сада ништа не значи пошто ће у плеј-оф аустријски тим.