Први од четири Ел Класика – неријешено

Фудбалери Реала и Барселоне одиграли су неријешено 1:1 у 162. "Ел Класику” који је одигран вечерас на Бернабеу. Барселона је повела голом Месија из једанаестерца у 53. минуту. Након постигнутог гола, гости су у потпуности преузели контролу лопте не показујући жељу да још који пут нападну гол Касиљаса. Уласком Адебајора у игру Мадриђани се буде, […]

субота, април 16, 2011 / 23:16

Фудбалери Реала и Барселоне одиграли су неријешено 1:1 у 162. "Ел Класику” који је одигран вечерас на Бернабеу.

Барселона је повела голом Месија из једанаестерца у 53. минуту. Након постигнутог гола, гости су у потпуности преузели контролу лопте не показујући жељу да још који пут нападну гол Касиљаса.

Уласком Адебајора у игру Мадриђани се буде, повезују конце игре и почињу озбиљније пријетити Барселонином голу.

Изједначење стижу у 82. минуту, такође из једанаестерца, а стријелац је био Роналдо.

До краја сусрета, Реал је могао до комплетног плијена. У 90. минуту Адебајор је кренуо по десној страни, несебично упослио Кедиру који је из изгледне прилике веома лоше шутирао директно у голмана Барселоне, Виктора Валдеса.