Побједа и изједначење са Сарајевом

Фудбалери Борца и Зрињског убиљежили су побједе у 15. колу Премијер лиге БиХ Борац је у дербију у Бањој Луци савладао Сарајево са 2:0. Голове су постигли Крунић (41.) и Кајкут (64.). Овом побједом Борац се на трећем мјесту табеле изједначио са Сарајевом. Зрињски се од својих навијача опростио побједом над Рударом из Приједора са […]

субота, новембар 26, 2011 / 18:07

Фудбалери Борца и Зрињског убиљежили су побједе у 15. колу Премијер лиге БиХ

Борац је у дербију у Бањој Луци савладао Сарајево са 2:0.

Голове су постигли Крунић (41.) и Кајкут (64.).

Овом побједом Борац се на трећем мјесту табеле изједначио са Сарајевом.

Зрињски се од својих навијача опростио побједом над Рударом из Приједора са 3:1.

Мостарци су повели у 25. минути преко Бекића, а Милиновић је удвостручио предност шест минута касније.

У финишу полувремена Рудар је успио смањити на 2:1 голом Кантара из пенала, а коначних 3:1 поставио је Анчић у 61. минути.

Рудар је готово цијелу утакмицу играо с играчем мање, пошто је Драгић на почетку у само неколико минута зарадио два жута картона.