ЛШ: Испало Сарајево, изгубио и Рудар Пљевља

Фудабалери Сарајева нису успјели да се пласирају у треће коло квалификација за Лигу шампиона. "Бордо" тим је након пораза од Леха у првом сусрету одиграном на "Кошеву", резултатом 2:0, поражен и у Познању са 1:0. Једини гол на утакмици постигао је Даглас из слободног ударца у шестом минуту утакмице. Фудбалере Леха у наредном колу очекује […]

четвртак, јул 23, 2015 / 08:18

Фудабалери Сарајева нису успјели да се пласирају у треће коло квалификација за Лигу шампиона.

"Бордо" тим је након пораза од Леха у првом сусрету одиграном на "Кошеву", резултатом 2:0, поражен и у Познању са 1:0.

Једини гол на утакмици постигао је Даглас из слободног ударца у шестом минуту утакмице.

Фудбалере Леха у наредном колу очекује швајцарски Базел.

Динамо иза Загреба је након 1:1 на свом терену против Фоле, савладао у гостима екипу из Луксембурга са 3:0 .

Црногорски Рудар испао од азербејџанског Карабага у Пљевљима. Послије 0:0 у Азербејџану, гости вечерас славили са 1:0 и прошли даље.