ЛШ: Барселона и Порто истим резултатом закорачили ка полуфиналу

Фудбалери Барселоне савладали су гостима пари Сен Жермен резултатом 3:1 у првој утакмици четвртфинала Лиге шампиона. У другој четвртфиналној утакмици, Порта је славио на домаћем терену против Бајерна такође са 3:1. Барселона је на "Парк принчева" дошла у вођство голом Нејмара у 18. минуту утакмице, да би Луис Суарез са два гола у наставку повисио […]

среда, април 15, 2015 / 22:58

Фудбалери Барселоне савладали су гостима пари Сен Жермен резултатом 3:1 у првој утакмици четвртфинала Лиге шампиона.

У другој четвртфиналној утакмици, Порта је славио на домаћем терену против Бајерна такође са 3:1.

Барселона је на "Парк принчева" дошла у вођство голом Нејмара у 18. минуту утакмице, да би Луис Суарез са два гола у наставку повисио на 3:0 и понио епитет јунака вечерашњег дуела. Једини погодак у мрежи Барселоне је аутогол Матјеа у 82. минуту сусрета.

Десетковани Бајерн је поражен на "Драгау" и у реваншу ће морати покушати стићи два гола заостатка. Двоструки стријелац за Порто био је Кварежма у 4. и 10. минуту. Баварци су до краја првог полувремена успјели смањити резултат на 2:1 голом Алкантаре, да би у 65. минуту Џескон Мартинез поставио коначних 3:1.

Реванш утакмице на распореду су 21. априла.