Лех протутњао Кошевом, навијачи Сарајевом

Фудбалери Сарајева поражени су на "Кошеву" у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона од екипе Леха из Познања резултатом 2:0. Пољска екипа је у у орвом дуелу била бољи ривал и на крају заслужено славила. Хамалаинен је довео Лех у вођство голом у 40. минуту сусрета, да би коначан резултат поставио Томала у […]

среда, јул 15, 2015 / 10:29

Фудбалери Сарајева поражени су на "Кошеву" у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона од екипе Леха из Познања резултатом 2:0.

Пољска екипа је у у орвом дуелу била бољи ривал и на крају заслужено славила.

Хамалаинен је довео Лех у вођство голом у 40. минуту сусрета, да би коначан резултат поставио Томала у 62. минуту сусрета.

Фудбалери Партизана отворили су наступ у Европи побједом против грузијске Диле Гори са 1:0.

Једини гол пна утакмици постигао је капитен Стефан Бабовић из слободног ударца у 83. минуту утакмице.

Марибор је на свом терену био бољи од Астане са 1:0, док је Вардар одиграо без голова у гостима код АПОЕЛ-а (0:0).