Фудбалери Србије поражени у Мексику

Фудбалска репрезентација Србије поражена је ноћас у Керетару од домаћег Мексика са 0:2. Водећи погодак постигао је Карлос Салсидо већ у 3. минуту док је на 2:0 повисио Хавијер Ернандес у 88. из пенала. Салсидо је био стријелац после центаршута са лијеве стране који је уз помоћ Ернандеса и слабе реакције одбране Србије завршио у […]

субота, новембар 12, 2011 / 13:10

Фудбалска репрезентација Србије поражена је ноћас у Керетару од домаћег Мексика са 0:2.

Водећи погодак постигао је Карлос Салсидо већ у 3. минуту док је на 2:0 повисио Хавијер Ернандес у 88. из пенала.

Салсидо је био стријелац после центаршута са лијеве стране који је уз помоћ Ернандеса и слабе реакције одбране Србије завршио у голу.

На 2:0 повисио је нападач Манчестер јунајтеда после једанаестерца који је скривио Александар Коларов.

Репрезентација Србије коју на централноамеричкој турнеји предводи привремени селектор Радован Ћурчић у уторак у 2.30 у Сан Педро Сули игра против Хондураса.

Ово је био први меч Србије од смјене селектора Владимира Петровића после пораза у Словенији и неуспијеха у квалификацијама за Европско првенство 2012. године.