До 84. минута били финалисти: Борац изгубио у Широком Бријегу

Фудбалери Широког Бријега и Олимпика играће у финалу Купа Босне и Херцеговине. Широкобријежани су у полуфиналу савладали на "Пецари" бањалучки Борац резултатом 2:1. Подсјећамо, први меч одигран у Бања Луци завршен је без голова (0:0). Тим Блажа Слишковића је у вечерашњем дуелу први стигао до вођства голом Вагнера у 30. минуту, да би на 1:1 […]

четвртак, април 30, 2015 / 11:24

Фудбалери Широког Бријега и Олимпика играће у финалу Купа Босне и Херцеговине.

Широкобријежани су у полуфиналу савладали на "Пецари" бањалучки Борац резултатом 2:1. Подсјећамо, први меч одигран у Бања Луци завршен је без голова (0:0).

Тим Блажа Слишковића је у вечерашњем дуелу први стигао до вођства голом Вагнера у 30. минуту, да би на 1:1 изједначио Илић свега шест минута касније. Коначан резултат поставио је својим дгугим голом Вагнер у 84. минуту утакмице.

Олимпик је изборио финале у дуелу са Зрињским након бољег извођења пенала. Први дсусрет између ове двије екипе, одигран на "Отоци" завршен је без голова. Идентичним резултатом окончан је и реванш на стадиону под Бијелим бријегом, да би фудбалери Олимпика изборили финале након бољег извођења пенала (5:4).