Дерби оправдао очекивања

Фудбалери Црвене звезде и Партизана одиграли су без голова (0:0) у 148. "вјечитом дербију", одиграном у оквиру 24. кола Јелен Суперлиге Србије. Утакмица је почела са готово 45 минута закашњења због великих сукоба на источној трибини које су изазвали навијачи два клуба. Сукоби навијача почели су десетак минута прије почетка утакмице сукоби присталица два клуба […]

субота, април 25, 2015 / 20:31

Фудбалери Црвене звезде и Партизана одиграли су без голова (0:0) у 148. "вјечитом дербију", одиграном у оквиру 24. кола Јелен Суперлиге Србије.

Утакмица је почела са готово 45 минута закашњења због великих сукоба на источној трибини које су изазвали навијачи два клуба.
Сукоби навијача почели су десетак минута прије почетка утакмице сукоби присталица два клуба на источној трибини, ближе сјеверном дијелу стадиона када је дио "навијача" Партизана кренуо у обрачун са присталицама Црвене звезде.
"Црно-бијели" су након ово кола задржали пет бодова предности у односу на Звезду.
Изненадјење кола је пораз Војводине у Новом Саду у од Напретка 3:1, док је трећепласирани Чукарички остварио побједу минималним резултатом у Крагујевцу код екипе Радничког.