Борац – Широки 0:0

Први од два дуела Борца и Широког Бријега у оквиру полуфинала Купа БиХ који је игран на Градском стадиону у Бањалуци завршен је без погодака. Други полуфинални дуел, одигран на Отици између Олимпика и Зрињског такође је завршена без голова (0:0). Иако је утакмица одиграна на "Градском стадиону" у Бања Луци обиловала приликама, које су […]

среда, април 15, 2015 / 22:46

Први од два дуела Борца и Широког Бријега у оквиру полуфинала Купа БиХ који је игран на Градском стадиону у Бањалуци завршен је без погодака.

Други полуфинални дуел, одигран на Отици између Олимпика и Зрињског такође је завршена без голова (0:0).
Иако је утакмица одиграна на "Градском стадиону" у Бања Луци обиловала приликама, које су се углавном дешавале из прекида, мреже су нису затресле.
Конкретнији су у првом полувремену били играчи Владе Јагодића. У прилици да доведе домаће у вођство био је Бечелић у 18, док је прилику за госте пропустио Иванковић у 22. минуту утакмице. У новој шанси да домаће доведе у вођство био је Стокић три мунута касније чији сјајан ударац брани голман гостију Билобрк. Посљедња изгледлна шанса у првом дијелу припала је играчима Широког, који нису успјели да се снађу на одбијену лопту у петерцу Борца.
"Црвено – плави" су и у наставку доминирали, сјајан шут Костића из слободног ударца на почетку другог полувремена одбранио је голман Широког.
Јокић није искористио двије прилике у 61. и 76. минуту утакмице, а до краја сусрета у прилици да доведу Борац до предности били су Радиновић и Јовић.
Реванш утакмице у Широком Бријегу и Мостару на распореду су 29. априла.