Неријешен дуел Шпанаца и Италијана

Фудбалске репрезентације Шпаније и Италије играле су вечерас у Гдањску неријешено 1:1 (0:0), у дерби утакмици Ц групе првенства Европе. Шпанци и Италијани су одиграли меч високог темпа, сат времена није било узбуђења, а онда је све ријешено са два гола у три минута, која су финиш меча учинила значајно интересантнијим. Стријелци су били Фабрегас […]

недеља, јун 10, 2012 / 20:06

Фудбалске репрезентације Шпаније и Италије играле су вечерас у Гдањску неријешено 1:1 (0:0), у дерби утакмици Ц групе првенства Европе.

Шпанци и Италијани су одиграли меч високог темпа, сат времена није било узбуђења, а онда је све ријешено са два гола у три минута, која су финиш меча учинила значајно интересантнијим.

Стријелци су били Фабрегас у 64. за Шпанију, а Ди Натале у 60. минуту за Италију.

Само пет минута након уласка у игру Ди Наталеа је фантастично проиграо Андреа Пирло, побјегао је одбрани и рутински пласирао лопту поред немоћног Касиљаса за 1:0.

Шпанцима је коначно је прорадила игра кратких пасова, комбиновали су Инијеста и Силва испред казненог, да би овај други сјајно пронашао пут лопти кроз последњу линију ривала, а све је то испратио Фабрегас који је без проблема убацио лопту у мрежу за 1:1.

У другом мечу првог кола Ц групе од 20.45 сати у Познању играју Ирска и Хрватска.