Joвица Цветковић нови тренер РК Борац

Прослављени бивши рукометаш, Јовица Цветковић, нови је тренер бањалучког Борца. У играчкој каријери са шабачком Металопластиком, два пута је освајао Лигу шампиона, а као репрезентативац Југославије, освојио је златну медаљу на Свјетском првенству у Швајцарској 1986. године. Био је селектор рукометне репрезентације Србије. Цветковић ће Борац водити до краја сезоне, након чега ће се разговарати […]

среда, март 13, 2013 / 14:53

Прослављени бивши рукометаш, Јовица Цветковић, нови је тренер бањалучког Борца.

У играчкој каријери са шабачком Металопластиком, два пута је освајао Лигу шампиона, а као репрезентативац Југославије, освојио је златну медаљу на Свјетском првенству у Швајцарској 1986. године.

Био је селектор рукометне репрезентације Србије.

Цветковић ће Борац водити до краја сезоне, након чега ће се разговарати о продужењу сарадње са клубом из Бањалуке.