Гордић водио Игокеу до изједначења у финалној серији

Кошаркаши Игокее поравнали су резултат у финалној серији бх. шампионата на 1:1, будући да су у другој утакмици декласирали Широки 76:50 (18:18, 20:11, 20:6, 18:15). Прва дионица је протекла у изједначеној игри и завршена је резултатом 18:18 да би други период Игокеа добила резултатом 20:11 и отишла на одмор са девет кошева предности. Кључна је […]

среда, мај 14, 2014 / 08:18

Кошаркаши Игокее поравнали су резултат у финалној серији бх. шампионата на 1:1, будући да су у другој утакмици декласирали Широки 76:50 (18:18, 20:11, 20:6, 18:15).

Прва дионица је протекла у изједначеној игри и завршена је резултатом 18:18 да би други период Игокеа добила резултатом 20:11 и отишла на одмор са девет кошева предности.

Кључна је била трећа четвртина коју су домаћини добили 20:6 и ријешили питање побједника да би у посљедњој четвртини коју су такођер добили (18:15) потврдили питање побједника.

Екипу из Александровца је до побједе водио Немања Гордић са 20 поена и седам асистенција док је Јоровић додао 11, а у екипи Широког Бошњак је био једини двоцифрен са 13 убачених поена.