Борац шампион БиХ у рукомету

Рукометаши бањалучког Борца први пут су постали прваци Босне и Херцеговине. Борац је вечерас, у спортској дворани Борик у Бањалуци, савладао екипу Слоге из Добоја, са 28:22, у 8. колу Лиге за првака БиХ. Борац сада има 21 бод, а Слога 13 бодова, два кола прије краја такмичења у Лиги, које траје до 5. јуна. […]

среда, мај 29, 2013 / 23:11

Рукометаши бањалучког Борца први пут су постали прваци Босне и Херцеговине.

Борац је вечерас, у спортској дворани Борик у Бањалуци, савладао екипу Слоге из Добоја, са 28:22, у 8. колу Лиге за првака БиХ.

Борац сада има 21 бод, а Слога 13 бодова, два кола прије краја такмичења у Лиги, које траје до 5. јуна.

Борац је освајањем титуле стекао право учешћа у квалификацијама за Лигу шампиона, док ће састав Слоге у посљедња два кола покушати да задржи друго мјесто, које доноси наступ у регионалној СЕХА лиги.

Подсјећамо, рукометни клуб Борац је ове године већ освојио Куп Босне и Херцеговине.