БАТЕ угазио Бајерн, ништа од рекорда

Са девет узастопних побједа у свим такмичењима, Бајерн је дошао у Минск по десету и апсолутни клупски рекорд од оснивања, али је доживио убједљив пораз. После Лила, БАТЕ Борисов побиједио је и Баварце резултатом, у дуелу 2. кола Групе Ф: 3:1 (1:0)! То је једна лијепа фудбалска прича у којој је свих 90 минута учествовао […]

уторак, октобар 2, 2012 / 23:27

То је једна лијепа фудбалска прича у којој је свих 90 минута учествовао потенцијални (али, нико да га позове) репрезентативац Србије, Марко Симић, који је поново бриљирао на мјесту штопера плаво-жутих са сјеверо-истока Европе. Тек у финишу, када је било 0:2, Симић и колеге ушли су у проблем са љутим Франком Риберијем, али су после примљеног гола брзо дали још један за коначних 3:1.

На осталим теренима великих изненађења није било, осим ако је 1:1 у Торину између Јувентуса и Шахтјора изненађење, као и побједа Браге код Галатасараја (0:2). Даље, побједе Челсија, Валенсије, Барселоне (уз језив лом руке Карлеса Пујола), Манчестер јунајтеда и Браге, а свему претходио је историјски тријумф Селтика у Москви против Спартака (2:3), први у Лиги шампиона ван свог стадиона.