Бајерн згазио Португалце, Барса репризирала побједу

Фудбалери Бајерна савладали су Порто у реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона резултатом 6:1 и тако наступ у полуфиналу елитног клупског такмичења. У полуфинале се вечерас пласирала и Барселона савладавши Пари Сен Жермен и у реваншу, овај пут са 2:0. Тим Пепа Гвардиоле имао је вечерас тежак задатак, да надокнади заостатаок од два гола из прве […]

уторак, април 21, 2015 / 23:31

Фудбалери Бајерна савладали су Порто у реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона резултатом 6:1 и тако наступ у полуфиналу елитног клупског такмичења.

У полуфинале се вечерас пласирала и Барселона савладавши Пари Сен Жермен и у реваншу, овај пут са 2:0.

Тим Пепа Гвардиоле имао је вечерас тежак задатак, да надокнади заостатаок од два гола из прве утакмице са португалским тимом (1:3). Баварци од прве минуте реванш меча кренули силовито и већ у првом полувремену повели са чак 5:0 головима Алкантаре, Боатенга, Милера и двоструког стријелца Левандовског. Једини гол за госте постигао је Џексон Родригез у 74. минуту, да би коначних 6:1 поставио Ћаби Алонсо из слободног ударца два минута прије краја утакмице.

Барселона је након побједе резултатом 3:1 на "Парку принчева" савладала Пари Сен Жермен и на "Ноу Кампу", а двоструки стријелац за тим Луиса Енрикеа био је Нејмар.
Сутра су на распореду преостале двије реванш утакмице четфвртфинала, а састају се Реал – Атлетико (0:0, прва утакмице), те Монако – Јувентус (0:1).