Метастаза погодака: Играч убацио 92 коша за побједу 146:123

Ламело Бол, млађи брат УЦЛА звијезде Лонца Бола, постигао је на једној кошаркашкој утакмици 92 поена.

среда, фебруар 8, 2017 / 11:18

Његов тим Чино Хилс славио је 146:123 против вршњака из Лос Ососа у ноћи између понедјељка и уторка и тако на најбољи начин прегрмио пораз од прије неколико дана у коме је Маут оф Вилсон прекинуо њихов низ од 60 побједа.

Наводно, млади Бол имао је на полувремену свега 29 поена, а у другом полувремену је потпуно "полудио". Да све буде још невјероватније, убацио је само седам тројки, а 41 поен постигао је у посљедњој четвртини.

Треба нагласити да четвртина у средњошколској кошарци у Америци траје осам минута.

Цијела прича је још забавнија када јој се дода податак да екипу тренира његов отац, Лавар Бол, а да је млади Ламело више времена на терену добио захваљујући томе што се средњи од тројице браће, Лианђело, одмара пред плеј-оф.